NÄOHOOLITSUSED 

 

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele. NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist

 

 NIMUE SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS                   45.-€

Hooldus tagab kohese ja efektiivse tulemuse läbi naha puhastuse, aurutamise, sellele järgneva mehaanilise puhastuse ning toitmise.

 

NIMUE TERAAPILINE HOOLDUS  koos massaaži ja maskiga           50.-€

Klassikaline hooldus, mis sisaldab pinnapuhastust, koorimist, näo ja turja massaaži, maski vastavalt

näonaha tüübile ja lõpukreemi.

 

NIMUE AKTIIVNE TAASNOORENDAV HOOLDUS                             50.-€

Hoolduses kasutatakse 15% puuviljahapete segu. Hooldus on tõhus, kuid õrn ja ohutu aktiivne ravi, mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks. Nahk on pärast hooldust sügavalt niisutatud ja elastsem. Väheneb pooride suurus.

 

NIMUE SRC HOOLDUS– KESKKONNA POOLT KAHJUSTATUD NAHALE      50.-€

Nimue-SRC piiling pakub nahale tõhusat taasnoorendavat pindmist koorimist, et vähendada pindmisi joonekesi ja kortse, pehmendada ja taastada naha tekstuuri lisades sellele koheselt värskust ja sära.

 

NIMUE SRC HOOLDUS -PIGMENTEERUNUD NAHALE           50.-€

Nimue pigmenteerunud naha hooldus sisaldab 2-faasilist koorimise süsteemi nahale. Alustatakse tetra ensüümkoorimise süsteemiga, kus proteaasi ensüümid lõhustavad peptiidisidemeid naha sarvkestal. Hoolduse teises faasis kasutatakse hapete kompleksi,mis sisaldab kõrges kontsentratsioonis piimhapet ja madalamas kontsentratsioonis glükool-, sidrun-, mandel ja püroviinamarihapet. Hoolduse tulemus-nahk muutub ühtlasemaks, niisutatuks ja elastseks. Nahas toimunud pleegitamine läbi koorimise, vähendab liigset pigmentatsiooni.


NIMUE 35% GLÜKOOLHOOLDUS                                50.-€

Nimue 35% glükoolhape tagab ohutu, kontrollitud protseduuri, mis järk-järgult eemaldab pindmised naharakud ja mille tulemusena paraneb naha tekstuur ning niiskustase.

Toime – süvakoorimine, peente joonte ja kortsude märgatav vähenemine, parem naha tekstuur, heledam pigmentatsioon,   akne vähenemine.


UUS!

NIMUE THERMAL DETOX PEEL                    30 min hooldus   30.-€                                                                                                                                 60 min hooldus    55.-€

 Hooldus puhastab sügavalt, koorib ja varustab nahka hapnikuga, tagab ühtlasema nahatooni, lisab sära. Stimuleerib meeli oma mullitava toimega ja nahale tekitatud soojenemise aistinguga.

 Vanusele 30+

 

NIMUE SÜGAVPUHASTAV NÄOHOOLDUS NOORUKILE                  30.-€



UUS!

 PHFORMULA NAHAUUENDUS HOOLDUSED           60 .-€    

pH Formula on innovaatiline farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub tavapärasest näohooldusest radikaalsemaid tulemusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaegse, nn kontrollitud keemilise naha uuendamise ehk keemilise koorimisega, kasutatud selleks erinavaid happeid.