NÄOHOOLITSUSED 


NIMUE on Lõuna -Aafrikast pärit uue generatsiooni   dermakosmetseutiline (kosmeetika + farmatseutika) nahahooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.
NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale naha hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse.
Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka ka sügavamates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja taasnoorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

Dermakosmeetika NIMUE     SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS                            

Dermakosmeetika NIMUE SÜGAVPUHASTAV NÄOHOOLDUS NOORUKILE/        

Dermakosmeetika NIMUE     TERAAPILINE HOOLDUS                                    

Dermakosmeetika NIMUE     Penta Salaic HOOLDUS PROBLEEMSELE NAHALE    

Dermakosmeetika NIMUE    BIO-Lacto HOOLDUS PIGMENTEERUNUD NAHALE 

Dermakosmeetika NIMUE   Microneedling                                                               

 Professionaalne microneedling - õhuke nahk muutub paksemaks ja pinguldub; naha elastsus taastub; suurendab naha loomulikku võimet kollageeni toota; pigmendilaigud muutuvad heledamaks; miimilised kortsud ja kurrukesed taanduvad

Suurepärane ülahuule ümber olevate kurrukeste, kortsude, naha fotokahjustuste, armide ja venitusarmide vastane hooldus. Microneedlingu toime - Ülipeened nõelakesed läbistavad epidermise, stimuleerides kollageenisünteesi. Selle tulemuseks on nn mikrokanali efekt, mis soodustab ka vitamiinide, seerumite ja muude paiksete vahendite imendumist, suurendades nende efektiivsust. (+ personaalne mikronõeltega rull 46,20.-)                                                  

 

 TUNDLIKU JA KUPERROOSSE NÄONAHAHOOLDUS        

BYOTHEA – ITAALIA HOOLDAV BRÄND

Spetsiaalselt õrnale ja tundlikule nahale valitud tooted aitavad kergesti ärrituvat nahka rahustada ning parandada selle kaitsevõimet.                                                                         

 NIISUTAV JA RAHUSTAV HOOLDUS KUIVALE/TUNDLIKULE JA NORMAALSELE NAHALE

BYOTHEA – ITAALIA HOOLDAV BRÄND

Hooldus on loodud niiskusvaese naha turgutamiseks. Õrnalt puhastatud ja kooritud nahk täitub lõõgastava massaaži ajal niisutavate ainetega. Pinnapuhastus, aurutamine, näonaha koorimine, (vajadusel) mehaaniline puhastus, massaaž, rahustav mask, kreem.